Zamieszkaj w naszym akademiku!

Dom Studenta SAN ma bezpośrednie połączenie komunikacyjne z Uczelnią zlokalizowaną w samym centrum Warszawy, przy ul. Łuckiej 11.

18.08.17
Fizjoterapeuto uzupełnij swoje wykształcenie

Fizjoterapia to dziedzina wymagająca rozległej wiedzy i znacznych umiejętności. Tworząc program studiów na tym kierunku przewidzieliśmy zarówno poznawanie teorii, jak i praktyki rehabilitacji.

07.08.17
Zaplanuj bezpieczną podróż - wakacyjny warsztat

Planujesz daleką podróż? Interesujesz się turystyką? Chcesz poznać kulturę, obyczaje i specyfikę egzotycznych krajów? Weź koniecznie udział w naszym spotkaniu! Widzimy się w Południku Zero, w środę (12 lipca) o godzinie 16.00, żeby wspólnie planować WAKACJE!

06.07.17
0 zł wpisowego!

Zapisz się na studia już teraz i skorzystaj z promocji "0 zł wpisowego".

23.06.17
SAN & CU - Beach Party!

23.06 w Klubie Capitol w Warszawie będziemy wspólnie celebrować zbliżające się wakacje!
Nie może Was zabraknąć!

21.06.17
Dzień otwarty na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Ser­decz­nie zapra­szamy na Dzień Otwarty wszyst­kich zain­te­re­so­wa­nych pod­ję­ciem stu­diów na kie­runku dzien­ni­kar­stwo. To inten­sywny dzień wypeł­niony warsz­ta­tami kom­pe­ten­cyj­nymi, wykła­dami, inspi­ru­ją­cymi i nie­for­mal­nymi roz­mo­wami z wykła­dow­cami i obec­nymi stu­den­tami SAN.

22.06.17
SAN uczelnią liderów

Po raz kolejny Społeczna Akademia Nauk została uhonorowana certyfikatem „Uczelnia Liderów”. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest najlepszym w Polsce uczelniom.

19.06.17